درباره ما

درباره ما

شرکت آریا فرتک نویان

شرکت آریا فرتاک نویان با کادری مجرب و با سابقه بیش از 15 سال مهندسی و طراحی و ساخت تجهیزات و مدارات الکترونیک خصوصاً در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و سایر صنایع مانند فولاد و سیمان در زمینه کنترل، ابزار دقیق و طراحی تابلو فعالیت می نماید. شرکت ما سابقه همکاری با اساتید دانشگاهی در زمینه ساخت سنسور ها و تجهیزات ابزار دقیق را دارند.

کارشناسان مجرب ابزار دقیق این شرکت با استفاده از بازرگانی قوی و دفاتر مهندسی بازرگانی در چین، ترکیه و امارات متحده عربی قادر به تامین تجهیزات ابزار دقیق می باشند. تامین تجهیزات با استفاده از Order Code دقیق و یا با استفاده از دیتا شیت تجهیز با استفاده از نرم افزار های سایزینگ ولو و ابزار دقیق مانند intools و سایر نرم افزار های مرتبط صورت میگیرد.

همچنین این شرکت در زمینه طراحی تابلو و سخت افزار با استفاده از نرم افزار E-Plan فعالیت می نماید. متخصصین الکتریکال این شرکت توانایی تهیه مدرک مهندسی،  Circuit diagram ، Cable List و تهیه مدارک به صورت گزارش گیری از نرم افزار را دارا می باشند و همچنین راه اندازی تچهیزات مانند درایو سروو موتور و درایو موتورهای LV و MV در تخصص مهندسین الکتریکال این شرکت می باشد.

متخصصین این شرکت در پروژه های مختلف نفت و گاز و پالایشگاه شرکت داشته اند و توانایی تجربه و راه اندازی سرد و گرم را دارند.

Basic, Detail Design توسط کارشناسان زبردست این شرکت در پروژه های مختلف صورت گرفته است. برای مثال طراحی DCS  شامل Terminal Bus, plant bus , Server , Client , ES و اتصال سایر نقاط پالایشگاه و همچنین طراحی F&G و Package برنامه نویسی به صورت کاملصورت گرفته است. در زمینه ابزار دقیق تهیه دیتا شیت با استفاده از P & ID و  PFD و همچنین سنسورگزاری از سایت تا اتاق کنترل ، انتخاب کابل مناسب ، زمین کردن تجهیزات ، طراحی سیم کابل و Junction Box انجام می گردد و کالیبراسیون و Loop check به طور کامل صورت می پذیرد.

Mail

ceo@ariyainstrument.com

phone

3913 2676 21 98+

Fax

3842 2676 21 98+

Website

www.ariyainstrument.com